Kredītu apvienošana

 

Kredīti lielā mērā ir ļoti izdevīgi pakalpojumi, tomēr bieži vien cilvēki aizņemas pārāk daudz kredītus un vairs netiek galā ar augošajiem maksājumiem un šo maksājumu apjomu. Tieši tad arī ir laiks sākt domāt par kredītu apvienošanu, jeb arī sauktu par restrukturizāciju vai kosolidāciju. Ar šo pakalpojumu ir iespējams veikt gan tikai vairāku ātro kredītu apvienošanu gan arī veikt visu kredītu apvienošanu tādā veidā samazinot kopējās procentu likmes, kā arī atvieglojot savu dzīvi, jo vairs nebūs jāuztraucas par dažādu maksājumu veikšanu, kas var aizmirsties! Cilvēki apvienot kreditus vienā lielā aizdevumā izvēlas visai bieži un jo ātrāka kļūst ātro kredītu un nebanku kreditoru attīstība, jo vairāk arī šādi pakalpojumi sāk parādīties.

Kredītu apvienošana bez ķīlas

Ja tu velies pats apvienot savus kredītus un veikt šo pārkreditāciju bez ķīlas tad tev atliek tikai izvēlēties kādu no ilgtermiņa kredītsaistībām, jeb tā sauktajiem patēriņa kredītiem un ar šo saņemto naudu tad arī atmaksāt visus savus mazos aizdevumus, kas nozīmēs, ka tu būtībā būsi apvienojis kredītus vienā maksājumā un tādā veidā sev atvieglojis dzīvi. Parasti visi šie ilgtermiņa kredīti, kurus tad arī var izmantot apvienošanai un pārkreditācijai tad arī ir pieejami bez ķīlas, bet tiem būs vajadzīgs mazliet vairāk laika nekā ātrajiem kredītiem, jo uzņēmuma pārstāvjiem būs kārtīgi jāizpēta tava kredītvēsture un tas, vai tu būsi spējīgs šo aizdevumu atmaksāt. Ja gadījumā kredīts tev tiek atteikts, tad tu noteikti vari mēģināt pastāstīt kreditoram to, ka tu grasies šo aizdevumu izmantot vairāku mazo aizdevumu apvienošanai un tādā veidā tad arī tava maksātspēja paliecināsies jo tev nebūs jāmaksā visi jau līdz šim saņemtie kredīti un vēl papildus arī pieprasītais aizdevums.

Banku refinansēšana

Arī bankas piedāvā kredītu konsolidāciju, kur tad ir iespējams apvienot vairākus īstermiņa ātros kredītus un arī līzingus un cita veida aizdevumus, bet bankas parasti ir stingrākas un šo apvienošanu neveic tik operatīvi, kā to ir iespējams izdarīt paņemot patēriņa kredītu un pašam nomaksāt visas kredītu pamatsummas. Piemēram, Bankas parasti ātro kredītu pārkreditēšanu veic tikai tad, ja tu tiešām nevari atļauties šos aizdevumus samaksāt un tad tev ir jāpierāda banku darbiniekiem, ka tu varēsi samaksāt šo ilgtermiņa kredītu un atkal nevajadzēs konsolidāciju.

Vai tas ir izdevīgi?

Kreditu apvienosana ir izdevīga tad, ja tu jaunajam kredītam saņem zemākus procentu maksājumus nekā tie bija taviem iepriekšējiem kredītiem. Piemēram, ja tev pirms tam bija 2 kredīti ar GPL likmi 50% apmērā katram, bet tu tagad tos apvieno un saņem GPL likmi 20% apmērā, tad noteikti, ka tu gan īstermiņā gan ilgtermiņā ietaupīsi naudu. Un, kas ir vēl svarīgāk ir tas, ka tu ne tikai ietaupīsi naudu, bet arī vēl papildus atvieglosi sev šo kredītu atmaksu. Es esmu redzējis cilvēkus, kuriem ir pat 5 dažādi kredīti un, kuriem nav izveidoti automātiskie kredītu maksājumi un tāpēc katru mēnesi ir jāveic 5 dažādi bankas maksājumi un tas vēl pie tam jādara dažādos datumos. Un šādi tad arī bieži vien gadās aizmirst samaksāt kredīta minimālos maksājumus un tad ātri vien tu vari iekļūt parādnieku sarakstā un iegūt sabojātu kredītvēsturi.

Ceru, ka šis raksts par tēmu “kredītu apvienošana” tev palīdzēs izlemt ko un kā darīt ar saviem aizdevumiem!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest